Reklaminis skydelis

Greita darželių paieška

Ieškoti ko:
Miestas
Mokymo kalba
Mokymo grupės
Nuosavybės forma
Taikomos metodikos ir programos
Specialistai
Specialios grupės
Reklaminis skydelisVilniaus vaikų lopšelis-darželis SPINDULĖLIS

Klinikų g. 5
LT-10326 Vilnius
Lietuva
Telefonas: +370 5 234 2398 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Svetainė Mokymo kalba:
  • Lietuvių
Vadovas: Zina Piesliakienė Įmonės kodas: 190018216 Mokymo grupės:
  • Dieninės
  • Prailgintos
Nuosavybės forma: Valstybinis Taikomos metodikos ir programos:
  • Bendroji priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programa
  • Darželio parengta ugdymo programa
Specialistai:
  • Logopedas
  • Psichologas
  • Meninio ugdymo pedagogas
  • Sveikatos priežiūros specialistas
Reitinguoti:  
0
 
parašė Nuomone
- 30.09.2015
Kaip ir visur, nuomone reikia susidaryti patiems palankius ir paragavus, o ne kitu nesamones skaityneti. Kur probleminiai tevai, ten visada atsiranda niekam tikusiu aukletoju. Tikriausiai ne darzelio vadovams, o tevams reiketu daryti personalo atrankas i aukletoju ir kitas pareigybes. Nepamirskim, kad darzelis visu pirma yra ugdymo istaiga ir jame gali dirbti tik tam tikros kompetencijos darbuotojai su tam tikru issilavinimu. O kas del darzelio valdymo man atrodo daug kas galetu buti kitaip.
 
parašė .
- 23.09.2015
Kad, cia direktore reiktu vyti lauk, kuri isdarineja ten nesamones. Pati pirsto nepajudina del vaiku ir darzelio geroves sedi siltoj vietoj, o galetu jug jau ir namuose anukais rupintis
 
parašė joana
- 28.08.2015
Tame ir esmė, kad yra botai, yra neperšlampamos kelnės. Bet jei tik rimtesnis lietus - į lauką nėjome, nes balos, vaikai taškosi... Tai kada jiems besitaškyti, jei ne dabar? O jei vasaros ryte krapnojant lietui nuvedi vaiką su botais (jam pramoga botus apsiauti), popiet išlenda saulė, +25 šilumos, tai 100% rasi vaiką su tom pačiom kelnėm, botais ir džemperiu ir išrasojusia kakta. Vaikui kalu į galvą, jei šilta nusirenk, aukis basutes ir t.t. Bet juk ir auklėtoja paprašyta iš ryto, galėtų susiprasti, kad vaikams popiet per šilta ant saulutės su botais lakstyti... Prašyk neprašęs... Palaida bala. Spintelėje sukrauta viskas: atsarginiai apatiniai, šortai, maikutės, basutės, botai, šiltesni rūbeliai, bet jie naudojami tik "avarijos" atveju...
 
veja
parašė
- 28.08.2015
pirmiausia - veja nenutrypta, visada laiku nupjaunama žolė, o plika žemė po šimtamečiais medžiais tem nors laižyk -nieks neaugs, o dėl balos reikia nepagailėti kilių eu. ir nupirkti ,,botus' ir problema išspręsta
 
skirta idomu
parašė mamukas
- 20.08.2015
kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Juk tevai susidaro savo nuomone tik nuvesdami/pasiimdami vaikus is darzelio.
 
Martyna, Vilma
parašė Natali
- 20.08.2015
Abi lopšelininukų auklėtojos tik vaidina gudruoles žinančias kaip užsiimti su vaikais. Iš tikrųjų nei viena iš jų nuošridžiai nemyli savo darbo ir labai šaltai bendrauja su vaikais.
Man nelabai suvokiama kaip tokios auklėtojos gali dirbti su pačiais mažiausiais, lopšelinukais, juk jiems reikia daugiausia šilumos ir meilės.
Šeimininkutė Onutė gera moteris, bet matyt pavargusi nuo darbo su mažais vaikais, ištisai "loja", ypatingai ant ramesnių ar verkšlenančių vaikų, nuolat bamba garsiai. Apskritai, nesu mačiusi vienoje vietoje tiek liūdnų ir išsigandusių vaikų.
Iš esmės darželis mažas, gana jaukus, bet susidaro prasto šeimininko įspūdis, gėlių darželiai prižiūrėti, tačiau veja nutrypta, plika žemė, vaikai grįžta dulkini ir juodi, daug moraliai pasenusių, net pavojingų žaislų. Nelabai ten kas ir žiūri, ar vaikai saugiai žaidžia. Kai lyja lietus, susidaro balos, tuomet vaikų neveda į lauką, nes anot auklėtojų "sušlaps" :) Yra viena vyresnio amžiaus auklėtoja (vardo nežinau), labai maloni, rūpestinga, prižiūri vyresnius vaikus. Taip pat patys šilčiausi žodžiai skrieja darželio med. sesutei. jei visos auklėtojos būtų kaip šios 2 moterys, vaikai turėtų nuostabią vaikystę :)
 
parašė idomu
- 10.08.2015
Tai kaip taip gali buti? Viena mama sako, kad tragediju tragedija, o kita teigia, kad labai patenkinta, įdomiai kazkaip..
 
auklėtoja
parašė Mama
- 28.07.2015
Mūsų vaikas lankė grupę, kurioje dirba auklėtoja Martyna. Mes labai patenkinti, kad būtent su ja mūsų vaikas išbuvo visus mokslo metus. Tik geriausi atsiliepimai ir pagarba už meilę ir dėmesį vaikams, už kantrybę.
 
auklėtoja
parašė mamytė
- 23.07.2015
Labai gera auklėtoja Martyna, turi daug žinių, žino visas naujoves susijusias su ugdymu, baigė visus įmanomus mokslus: bakalaurą, magistrą, vadybą. Jautri, myli vaikus, niekada nepakelia balso, turi daug idėjų.
 
parašė mama
- 18.06.2015
kalbant apie aukletoja Martyna, tai cia isvis tragediju tragedija, neisivaizduoju kokiu pagrindu jinai buvo priimta i darzeli,teko girdet, kad pati augina darzelinuke, taciau suvokimu apie vaiku prieziura nelabai turi, megsta tik tevams pasakoti grazias pasakas visiskai neatitinkancius tikroves ir neatspindincius realybes kaip istikruju ugdomi ir jos priziurimi vaikai.
Aj tiesa dar megsta labai karpyti :)
  
Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelisReklaminis skydelis


© 2009-2013 Visos teisės saugomos vaikudarzai.lt