Reklaminis skydelis

Greita darželių paieška

Ieškoti ko:
Miestas
Mokymo kalba
Mokymo grupės
Nuosavybės forma
Taikomos metodikos ir programos
Specialistai
Specialios grupėsVilniaus vaikų lopšelis-darželis PASAKAITĖ

Taikos g. 30
LT-05248 Vilnius
Lietuva
Telefonas: +370 5 242 2945 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Mokymo kalba:
  • Lietuvių
Vadovas: Janė Danienė Įmonės kodas: 190022780 Mokymo grupės:
  • Dieninės
Nuosavybės forma: Valstybinis Taikomos metodikos ir programos:
  • Bendroji priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programa
  • Darželio parengta ugdymo programa
Specialistai:
  • Logopedas
  • Muzikos pedagogas
  • Sveikatos priežiūros specialistas
Reitinguoti:  
0
 
parašė pasakaites aukletoja
- 30.11.2015
Labai nemaloni direktore, pastoviai sako, kad darzelis geriausias Lietuvoje, bet realiai tiktai prigrazintas is tevu pinigu. Toki ispudi ji nori sukurti grazindama darzeli ir visiskai neatsizvelgdama i atmosfera, aukletojos ten kaip ant adatu dirba, kabinasi prie menkiausios smulkmenos, vertina zmones pagal isankstini nusistatyma, pastoviai suranda aukas, dazniausiai naujas aukletojas, ant kuriu uzsiseda ir gadina joms gyvenima kol jos iseina is darbo, o jeigu gera specialiste, visvien vaziuoja ant jos, biski apstoja tik tada kai si paduoda pareiskima iseinanti is darbo, paskui iesko nauju auku,kur galetu savo negatyva islieti. Nuo darzelio administracijos labai daug kas priklauso ir kaip aukletojos jauciasi, nes jei aukletojos pastoviai strese, tai ir vaikam tas persiduoda, nes pradedama su jais grubiai elgtis. laukiu kada jinai iseis, gal pagaliau sis darzelis bus normalus.
 
parašė
- 30.03.2015
Kiek matau nuomoniu yra wisokiu, bet tai ka as buwau patyrusi sitame darzelyje ir maciusi niekam nelinkeciau, ir tevus raginciau geriau pagalwot pries leidziant vaikus i toki darzeli.Vien tik sventes pamacius galima pasakyti, kad vaikai ismustruoti, kai turetu vykti ugdymas vyksta "mokymas", o jai kazkas ne pagal direktore vyksta tai aukletojos uzsitraukia rustybe. Nezinau ar sis darzelis yra tinkamas vaiku ugdymui.
 
Pasakaite
parašė Alina
- 18.02.2015
Geresnio darzelio savo dukrai ir negaleciau issivaizduoti. Aukletoju kaitos nepastebejau visai. Lopselyje buvo viena ir ta pati, kuri ir dirba po siai dienai. Ir dabar lankome grupe kurioje turime nuostabia aukletoja. Jokiu rinkliavu. Jokio rupescio del vaiku auklejimo. Visoms sventems vaikai yra rengiami is darzelio lesu, organizuojami spektakliai, koncertai. Vaikai turi saugaus eismo klase, kamuoliuku kambary, laboratorija, etno kambary ir t.t. Is ties vienas is Geriausiu valstybiniu darzeliu Vilniuje :)
 
parašė
- 14.10.2014
auklėtojų kaita milžiniška, žmonės bėga kaip nuo maro, savaime suprantama dėl ko...
 
parašė Dėl direktorės
- 03.09.2013
Taip, darželiui vadovauja ta pati direktorė.
 
Direktorė
parašė Junė
- 13.08.2013
O darželio direktorė dar ta pati, nepasikeitusi?
 
geda
parašė muse
- 05.06.2013
geda visai valstybei, kad tokie zmones vadovauja darzeliui. Kysininke is didziosios raides. Po dvieju apsilankymu jau patys nenorejome ten pakliuti. Savigarba yra auksciau uz bet kokia grazia darzelio teritorija. Jei kiekviena direktore taip organizuotu kysius ir rinkliavas, tai kiekvienas darzelis daugiau maziau turetu panasu vaizdeli.
 
-
parašė Lisija
- 15.01.2013
Pries 10 metu teko bendraut su derektore ir po pokalbio pasijutau kaip apspjauta ir i darzeli mes nepatekom matit jai netikom. A aplinka ji grazina ne is savo kisenes o rekituodama tievus Sitas darzelis arciausiai namu todel antra vaika pabandziau uzrasit i si darzeli ,dar nezinau ar pateksim bet dziaugios ir tikios kad dabar nuo jos nieko nepriklausis ir neteks tesiogei su ja bendraut
 
pasakitė
parašė Laura
- 13.01.2013
aš nesuprantu kai kurių mamų. nori vaiką leisti į gerą, tvarkingą darželį.. juk direktorė, tai viską duodavo darželiui, o ne sau į kišenę. man irgi teko bendrauti su ją ir tikrai nepasirodė ji man nemaloni. pažiūrėkite į tą ir į kitus darželius.. aišku dabar kada savivaldybė viską perėmė, tai ten po 10 metų bus nedarželis, o šiukšlynas.. nes tikrai tiek pastangų jie neįdės kiek ši direktorė.
 
parašė lilita
- 13.09.2012
Jei butu ne reikli direktore, ai apie darzelio isskirtinuma nekalbetumem. Tik nuo vadovo priklauso koks pats darzelis. Tad isvada?
  
Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelisReklaminis skydelis


© 2009-2013 Visos teisės saugomos vaikudarzai.lt