Reklaminis skydelis

Greita darželių paieška

Ieškoti ko:
Miestas
Mokymo kalba
Mokymo grupės
Nuosavybės forma
Taikomos metodikos ir programos
Specialistai
Specialios grupės
Reklaminis skydelisVilniaus vaikų lopšelis-darželis MEDYNĖLIS

Algimanto Petro Kavoliuko g. 5
LT-04325 Vilnius
Lietuva
Telefonas: +370 5 245 3449 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Mokymo kalba:
  • Lietuvių
Vadovas: Eugenija Bartusevičiūtė Įmonės kodas: 190027375 Mokymo grupės:
  • Dieninės
Nuosavybės forma: Valstybinis Taikomos metodikos ir programos:
  • Bendroji priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programa
  • Darželio parengta ugdymo programa
Specialistai:
  • Logopedas
  • Muzikos pedagogas
  • Sveikatos priežiūros specialistas
Reitinguoti:  
0
 
apie vaiku ugdyma
parašė vaiko mama
- 19.03.2014
mano vaikas lanko "Medynelio" lopselį darželį, esu patenkinta vaiko ugdymu, auklėtojų bendravimu su tėvais ir vaikais. kiekvieną dieną vaikas pasakoja apie tai, ką jie šiandien mokėsi, kuo žaidė ir visa tai parodo rūbinėje eksponuoti vaikų darbeliai. Aš nesuprantu, kaip galima reikšti pretenzijas, kada auklėtojos dirba su didelėmis grupėmis, kasdieną vaikų lanko 18,19, 20 - vien tik juos suvaldyti kiek reikia turėti išmonės, pedagoginės patirties. Visoms darželio pedagogėms linkiu ištvermės, kūrybinio polėkio ir geros geros sveikatos prižiūrint ir ugdant mūsų mažuosius Nesvarbu, ar tai jauna pedagogė, ar tai pagyvenusi - ji ateina į darbą ugdyti mūsų mažųjų.
 
parašė mama
- 03.03.2014
O iš kokios čia grupės auklėtojos tokios? Mes tai labai patenkinti viskuo - ir auklėtojomis ir direktore. Mums tai pilnai užtenka darželyje veiklos ir švenčių... juk dar ir savaitės temos yra... iš dalies reikia ir auklėtojas suprasti... šiais laikais tikrai labai didelis krūvis joms tenka - viską reikia suspėti padaryti, o vaikai tikrai išsekina tiek fiziškai tiek emociškai, jau vien su savo 1-2 vaikais namuose nususitvarkom, norim pailsėti, o čia jų kelios dešimtys ir kiekvienas su savo įnoriais ir charakteriu... Neturiu nieko Jums asmeniško - nes napažįstu, bet iš Jūsų parašymo, kad pakeitėt kelis darželius - daug kas pasakyta...Auklėtojos ir direktorė šaunuolės. Stiprybės Jums.
 
mes lankome šį daržėlį
parašė dukrytės mamyte
- 18.02.2014
kadangi teko pakeisti kelis darželius, tai mano vertinimu šis darželis rūpinasi išvaizda, o ne ugdymu.
auklėtojos arti pensijinio amžiaus ir ne kartą yra pasakiusios kad jau nusibodo visi vaikiški žaidimai ir dainelės, dėl to nemokys vaikiškų dainelių.
požiūris į maistą sovietinis. geras ar negeras maistas negaliu komentuoti, dukrytė kartais pagiria kad skaniai pavalgė o kartais niurzga, kad koks patiekalas buvo neskanus. bet auklėtojos ir šeimininkutė turi įprotį leisti vaikui pakilti nuo stalo tik viską pilnai suvalgius, nesvarbu kad vaikui netelpa ir jis persivalgęs po to nekartą apsivemia. padėjo mums tik viešas situacijos aiškinimas per susirinkimą.
direktorė taip pat ne savo vietoje sėdinti. taip sienos perdažytos, darželis tvarkingas, bet vaikų nepažįsta, nesidomi grupės kasdienybe. turėjom prieš tai daržely direktorę kuri sutikusi vaiko tėvelius visas aktualias naujienas žinodavo ir pašnekėdavo apie grupės gyvenimą ir darželio veiklą. turėdavom per metus keletą šeimos švenčių - rudenėlis, vėlinės, kalėdos, užgavenės ir t.t. per kurias tėveliai tarpusavy bendraudavo, su auklėtojom ir direktorė ar pavaduotoja prieidavo pabendrauti. medinėlis tėvelius pakviečia tik per kalėdas ir į kaziuko mugę ir dar kur nors netyčia į kampą pastato.
tačiau yra kaip yra, bet daržely tarp vaikų geriau nei su aukle.
 
parašė Amber
- 22.07.2013
Eugenija B. pavaduotoja buvo - kiek teko girdėti jinai jau išėjo į pensiją nesenai, tai bus nauja pavaduotoja. o direktorė tai Vijolė Leleikienė šiuo metu yra.
 
parašė Hmm
- 15.07.2013
O ar tikrai sio darzelio direktore Eugenija Bartuseviciute,kaip pateikiama inf. auksciau,ar cia kokia klaida.
 
Vieta darzelyje
parašė Alvydas
- 30.06.2013
Sveiki, gavom vietą Karoliniškių darželyje "Medynėlis". Bet labiau norim Pilaitėj Gilužio darželio. Gal kas gavo Gilužį o labiau nori Medynėlį. Manau būtų galima padaryt keitimą kad visiem būtų patogiau. Lauksim žinių jeigu kažkam irgi tai įdomu

Parasšykit - alvydas101@gmail.com, susiskambinsim
 
auklėtojos
parašė Mama
- 16.06.2013
Džiugu, kad daugumai patinka auklėtoja Jūratė S. - mums taip pat patiko, bet šiemet ja labai nusivylėme...auklėtojos nuotaikų kaita, akivaizdus kai kurių vaikų psichologinis traumavimas, patyčios, keistas požiūris į vaikus šiais metais gal taip ir seniau buvo, bet nepasirodydavo tėvams, labiau tvardydavosi). Su kai kuriais tėvais apkalba vaikus, vaikų tėvus. Dėl priešmokyklinio paruošimo - negaliu pasakyti, kad paruošia stipriai.
 
Rekomendacija
parašė Aurelija Venckutė
- 30.05.2013
Sveiki visi.šiais metais auklėtoja Jūratė Steponavičienė, paleidžia savo grupę į mokyklą.Rekomenduoju visiems kas tik gali paskubėti ir užsirašyti į jos grupę, pati geriausia ir nuostabiausi, turinti ypatingai daug kantrybės,kompetencijos pedagoginiame darbe.Mano dukrą išmokė labai daug gerų dalykų (nekalbu apie pedagoginius).Ją mylėjo ir myli visos grupės vaikai ir tėvai, tad sėkmės ir paskubėkite :)
 
parašė modernukas
- 30.04.2013
reiketų susirūpinti vaikų maitinimu, labai jau vienodas meniu, košės ir košės, nėra blynų, trūksta įvairovės, įdomu, ar yra darželyje diet. sesuo.
 
...
parašė Julija
- 11.01.2013
Auklėtoja Jūratė Steponavičienė vaikams patinka, tėvams taip pat (na visokių atsiranda) - neblogai įvaldžiusi bendravimo psichologiją :) Labai patenkinti ja esame, vaikai ją myli, rekomenduojame.
  


Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelis© 2009-2013 Visos teisės saugomos vaikudarzai.lt