Reklaminis skydelis

Greita darželių paieška

Ieškoti ko:
Miestas
Mokymo kalba
Mokymo grupės
Nuosavybės forma
Taikomos metodikos ir programos
Specialistai
Specialios grupės
Reklaminis skydelisVilniaus vaikų lopšelis-darželis MEDYNĖLIS

Algimanto Petro Kavoliuko g. 5
LT-04325 Vilnius
Lietuva
Telefonas: +370 5 245 3449 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Mokymo kalba:
  • Lietuvių
Vadovas: Eugenija Bartusevičiūtė Įmonės kodas: 190027375 Mokymo grupės:
  • Dieninės
Nuosavybės forma: Valstybinis Taikomos metodikos ir programos:
  • Bendroji priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programa
  • Darželio parengta ugdymo programa
Specialistai:
  • Logopedas
  • Muzikos pedagogas
  • Sveikatos priežiūros specialistas
Reitinguoti:  
0
 
Norime susikeisti darželiais
parašė LB
- 15.03.2015
Sveiki,

Keistume l/d Papartis (Šeškinėje) į l/d Medynėlis (Karoliniškėse) su

2012 m. gimimo vaikučiu.

Tel. 8 604 10268
 
Dėl lopšelio auklėtojos atsakymas
parašė olaga
- 25.07.2014
Mes lopelyje buvome pas auklėtoją Ireną. Labai patiko, nebuvo jokių nesusipratimų, viskas liux. Bet kiekvieno nuomonė gali būti skirtinga, nes teko girdėti visokių atsiliepimų. Bet mes tai rekomenduojame, manau geresnės ten lopšelinukų auklėtojos nėra... na nebent kokių naujų priimta jau.
 
Del apsikeitimo
parašė Andrej
- 09.06.2014
Sveiki! Gavome darželi MEDYNĖLIS (2-3), bet norime i Giluzio darz., gal kas nori apsikeist?
861002880
 
parašė auge
- 02.06.2014
sveiki. Gavome vieta darzelyje "medynelis".mes noretum i ''strazdeli"nes arciau gyvename.gal yra norinciu susikeisti?
tel;868907682
 
lopselinukai
parašė mamyte
- 02.06.2014
Sveiki, gavome vietą i darželį "Medynėlį". Gal kas žinote apie lopšelinukų auklėtojas, ką patarti gal galėtumėte, pas kokią auklėtoją? Pradėsime lankyti,kai dukrytei bus 1,8 m. Ačiū labai uz atsakymą :).
 
Noretume apsikeisti darzeliais
parašė Modestas
- 01.06.2014
Sveiki, gavome savo 3,5 metukų sūnui vietą Medynėlio darželyje tačiau dėl patogumo norėtume apsikeisti vietomis su Gilužio darželį lankančiu vaiku. Jei kam nors tai būtų įdomu, prašome kreiptis el. paštu destas.s@gmail.com arba tel. 860415876
 
Noretume apsikeisti darzeliais
parašė Tomas
- 12.05.2014
Sveiki. Mūsų dviejų metu sūnus lanko Karoliniškių darželį "Delfinukas". Bet dėl teritorinio principo labiau norėtume lankyti "Medinėlį". Gal kas nors lanko ar gavo "Medynėlį", tačiau labiau norėtų lankyti "Delfinuką"? Domėjomės, yra reali galimybė atlikti tokius mainus. Tad, jeigu kam nors tai būtų įdomu, būtinai kreipkitės.

Rašykite: kingg@one.lt

Būtinai perskambinsiu.
 
apie vaiku ugdyma
parašė vaiko mama
- 19.03.2014
mano vaikas lanko "Medynelio" lopselį darželį, esu patenkinta vaiko ugdymu, auklėtojų bendravimu su tėvais ir vaikais. kiekvieną dieną vaikas pasakoja apie tai, ką jie šiandien mokėsi, kuo žaidė ir visa tai parodo rūbinėje eksponuoti vaikų darbeliai. Aš nesuprantu, kaip galima reikšti pretenzijas, kada auklėtojos dirba su didelėmis grupėmis, kasdieną vaikų lanko 18,19, 20 - vien tik juos suvaldyti kiek reikia turėti išmonės, pedagoginės patirties. Visoms darželio pedagogėms linkiu ištvermės, kūrybinio polėkio ir geros geros sveikatos prižiūrint ir ugdant mūsų mažuosius Nesvarbu, ar tai jauna pedagogė, ar tai pagyvenusi - ji ateina į darbą ugdyti mūsų mažųjų.
 
parašė mama
- 03.03.2014
O iš kokios čia grupės auklėtojos tokios? Mes tai labai patenkinti viskuo - ir auklėtojomis ir direktore. Mums tai pilnai užtenka darželyje veiklos ir švenčių... juk dar ir savaitės temos yra... iš dalies reikia ir auklėtojas suprasti... šiais laikais tikrai labai didelis krūvis joms tenka - viską reikia suspėti padaryti, o vaikai tikrai išsekina tiek fiziškai tiek emociškai, jau vien su savo 1-2 vaikais namuose nususitvarkom, norim pailsėti, o čia jų kelios dešimtys ir kiekvienas su savo įnoriais ir charakteriu... Neturiu nieko Jums asmeniško - nes napažįstu, bet iš Jūsų parašymo, kad pakeitėt kelis darželius - daug kas pasakyta...Auklėtojos ir direktorė šaunuolės. Stiprybės Jums.
 
mes lankome šį daržėlį
parašė dukrytės mamyte
- 18.02.2014
kadangi teko pakeisti kelis darželius, tai mano vertinimu šis darželis rūpinasi išvaizda, o ne ugdymu.
auklėtojos arti pensijinio amžiaus ir ne kartą yra pasakiusios kad jau nusibodo visi vaikiški žaidimai ir dainelės, dėl to nemokys vaikiškų dainelių.
požiūris į maistą sovietinis. geras ar negeras maistas negaliu komentuoti, dukrytė kartais pagiria kad skaniai pavalgė o kartais niurzga, kad koks patiekalas buvo neskanus. bet auklėtojos ir šeimininkutė turi įprotį leisti vaikui pakilti nuo stalo tik viską pilnai suvalgius, nesvarbu kad vaikui netelpa ir jis persivalgęs po to nekartą apsivemia. padėjo mums tik viešas situacijos aiškinimas per susirinkimą.
direktorė taip pat ne savo vietoje sėdinti. taip sienos perdažytos, darželis tvarkingas, bet vaikų nepažįsta, nesidomi grupės kasdienybe. turėjom prieš tai daržely direktorę kuri sutikusi vaiko tėvelius visas aktualias naujienas žinodavo ir pašnekėdavo apie grupės gyvenimą ir darželio veiklą. turėdavom per metus keletą šeimos švenčių - rudenėlis, vėlinės, kalėdos, užgavenės ir t.t. per kurias tėveliai tarpusavy bendraudavo, su auklėtojom ir direktorė ar pavaduotoja prieidavo pabendrauti. medinėlis tėvelius pakviečia tik per kalėdas ir į kaziuko mugę ir dar kur nors netyčia į kampą pastato.
tačiau yra kaip yra, bet daržely tarp vaikų geriau nei su aukle.
  Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelis

© 2009-2013 Visos teisės saugomos vaikudarzai.lt