Reklaminis skydelis

Greita darželių paieška

Ieškoti ko:
Miestas
Mokymo kalba
Mokymo grupės
Nuosavybės forma
Taikomos metodikos ir programos
Specialistai
Specialios grupės
Reklaminis skydelisVilniaus vaikų lopšelis-darželis ATŽALĖLĖS

Antakalnio g. 74
LT-10206 Vilnius
Lietuva
Telefonas: +370 5 234 1580 Faksas: +370 5 234 1469 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Mokymo kalba:
  • Lietuvių
Vadovas: Eglė Varnienė Įmonės kodas: 190019122 Mokymo grupės:
  • Dieninės
Nuosavybės forma: Valstybinis Taikomos metodikos ir programos:
  • Bendroji priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programa
  • Darželio parengta ugdymo programa
Specialistai:
  • Logopedas
  • Muzikos pedagogas
  • Sveikatos priežiūros specialistas
Reitinguoti:  
0
 
Patinka.
parašė Tiesiog Mama
- 19.07.2016
komentaras
parašė Vida
- 14.04.2015
parašė melą, nes mūsų darželyje tik 1 pastatas iš 3jų modulių, atskirų nėra, tad salė tam pačiam pastate. Darželis neblogas, tik beveik 5 metų vaikas vis dar laukia eilės pas logopėdą, pasakė, kad didelės eilės ir lankys tik prieš mokyklą. Absurdas. Direktorė išties pasaka, be jokių problemų pakeitėm grupę, kai to reikėjo, visada galima pasitarti. Gaila, kad nėra senos jos pavaduotojos-matyt, kad labai gera moteris, kurią vaikai dievina, ne taip, kaip atėjusios naujos ir jaunos specialistės, kurios net telefonu šneka arogantiškai. Maistas geras, papildomo pinigų melžimo čia nėra.
 
Nuostabus ir mielas darželis
parašė Tiesa
- 05.12.2015
Žinau ką rašau.Darželyje dirba puikus personalas,vaikams čia labai gera. Nauja direktorė labai mielas žmogus. Rekomenduoju šį darželį, nes čia vaikučiai jaučiasi mylimi ir saugūs.
 
Nuostabus
parašė Mama vaiko lankančio šį darželį
- 03.12.2015
Mes vedame jau antrą vaiką ir esame labai patenkinti šiuo darželiu. Tiek aukletojos, tiek specialistai geri ir logopede esame patenkinti, nes pažanga matome. Niekaip nesuprantu apie kokia aikštelę rašo, kai darželio teritorija aptverta ir vaikai saugus.
 
parašė Neabejinga
- 02.12.2015
Ar tai tiesa, jog tai šitas darežlis, kurio šeimininkėlė nusižudė? Negi ta direktorė taip ir lieka dirbti vadove, po vis to, kas atsitiko?
 
parašė ŽINOMA
- 28.08.2015
Logopedė tik vaizduoja, kad dirba, kalba apie labai ,,sunkų" atvejį, kad nieko padaryti negalima, o vaikui tik 4 m. gal labai pavargusi, kad rezultatų nėra
 
parašė mama
- 24.04.2015
taip, mes ir galvojame kaip elgtis dėl logopedės, greičiausiai kreipsiuosi į šveitimo skyrių, kad tikrintų, kaip dirba su mano vaiku
 
parašė aukse
- 18.04.2015
labai esame nepatenkiti darzelio specialistų darbu. Vaikas lanko logopedo užsiiėmimus, taciau jokios pazangos nera, gal galite patarti kaip elgtis, kur kreiptis?
 
komentaras
parašė Vida
- 14.04.2015
baisu ,as parasau komentara,o ji istrina kad niekas neskaitytu,nepatiko matomai teisybe,jai ir sita istrins,parasysiu kitur dar graziau
 
komentaras
parašė Vida
- 14.04.2015
realiai tai net ne vaiku darzelis o vaiku namai,kuriuose tokiu kaip 3m vaikuciu beveik nera,dideli vaikai,bendrame koridoriuje su jais,sporto sale randasi kitoje gatves puseje,kai tuo tarpu grieztai uzdrausta vaikus vedziot per gatve.Zodziu kaip akmens amziuje,baisiau ir buti negali. Neklausykite ka kalba savivaldybeje,jie neturi kitos iseities kaip tik pasakot kad yra mazdaug viskas gerai ir kad bus dar geriau,MELAS!!!!!!!
 
komentaras
parašė Vida
- 14.04.2015
manau kad tarp teveliu butent vaiku darzelis,krastutinumai,vieni raso kad viskas lb blogai o kiti raso kad viskas lb gerai,tai kaip cia suprasti?Itarimas kad yra tikrai labai blogai tik kazkas dangsto visa tai paraso visiskai priesingai,na negali taip but,kad jau idealu siame darzelyje! Susirupinkit ir stebekit ka rasote,juokinga,o ypac tai kuris labai giria
  
Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelis


Reklaminis skydelisReklaminis skydelis


© 2009-2013 Visos teisės saugomos vaikudarzai.lt